Preparaty i inne zioła na potencję – co wybrać?

najlepszy preparat na potencje

Według najnowszych badań, co czwarty lub piąty mężczyzna cierpi na zaburzenie funkcji seksualnych. Nie można przecenić znaczenia życia seksualnego, więc nie jest dziwne, że specjaliści poświęcają dużo czasu na rozwój i wytwarzanie leków, aby zwiększyć potencję u mężczyzn.
Nawigacja:

Zaczniemy od rankingu ziół na potencję

Często spotykane zioła na potencję w suplementach diety, kremach, maściach i żelach to:

  • Liść Damiana wzmagający aktywność seksualną.
  • Korzeń Suma o działaniu wzmacniającym, przeciwdziała zmęczeniu, poprawia odporność i jest stosowany, jako środek na potencję.
  • Jagoda jałowca brazylijskiego jest afrodyzjakiem wpływającym na zwiększenie libido, zapobiega impotencji.
  • Guarana usuwa oznaki zmęczenia, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego.
  • Korzeń Maca poprawia sprawność seksualną, witalność i libido u mężczyzn.
  • Buzdyganek naziemny to afrodyzjak poprawiający intensywność odczuwania doznań seksualnych, wzmagający potencję i wzrost testosteronu we krwi u mężczyzn.
  • Inne zioła na potencję to: nasiona guarany, korzeń żeń-szenia, owoc palmy sabałowej, mleczko królewskie.

Częstym składnikiem wielu produktów na potencję dla mężczyzn jest żeń – szeń, jest jednak wiele jego rodzajów, dlatego warto wiedzieć, jaki żeń szeń na potencję jest najskuteczniejszy. Najnowsze badania dowiodły, że największą skuteczność posiada czerwony żeńszeń koreański, który niweluje dysfunkcje erekcji u mężczyzn. Wielkość i siła wzwodu zwiększa się, o 60% co potwierdza, że ta roślina doskonale wpływa na potencję.

Krem na potencję

Dostępny krem na potencję bez recepty posiada szybką wchłanialność, dzięki czemu penis szybko osiąga zadowalającą sztywność. Krem dostępny bez recepty wyprodukowany jest najczęściej na bazie roślinnej, zawierając na przykład takie zioła jak: żeń-szeń, aloes, kozieradka, miłorząb. Stosując taki krem na około 15 minut przed rozpoczęciem seksu, mężczyzna staje na wysokości zadania, ukrwienie członka wzrasta, zwiększa się również jego wielkość dając niezwykłe doznania zmysłowe.

Maść na potencję

Oprócz kremu na rynku dostępna jest również maść na potencję, która skutecznie wzmacnia krążenie i wpływa od zewnątrz na penisa. Preparat znacznie poprawia sprawność seksualną mężczyzny. Istnieją doniesienia, że przy użyciu maści stosunek seksualny może się wydłużyć nawet o 20 minut.

Naturalne sposoby na potencję

Najlepsze na potencję mogą okazać się naturalne sposoby takie jak bicze wodne, które mogą nie tylko wzmocnić erekcję, ale również poprawić popęd seksualny. Bicze wodne stosowane na dolne partie brzucha wpływają pozytywnie na potencję, libido i wytrzymałość. Można wykonywać natrysk zimną i ciepłą wodą na zmianę, a co ważne taki zabieg hydroterapii można zastosować także na jądra, tylko w delikatny sposób.

Naturalne środki na potencję – witaminy dla mężczyzn na potencję

Prawie każdy suplement diety na potencję zawiera witaminy, które poprawiają procesy zachodzące w organizmie mężczyzny. Prawidłowy poziom testosteronu i prawidłowe funkcje seksualne są możliwe dzięki dostarczeniu takich witamin jak: witamina B6 poprawiająca samopoczucie i regulująca poziom hormonów, witamina E natomiast prowadzi do zwiększenia energii i płodności. Te witaminy na potencję zwiększają erekcję i pożądanie u mężczyzn.

Naturalne suplementy na potencję

Kontynuując bazę naturalnych środków. Suplementy diety na potencję produkowane są na bazie naturalnych składników, dzięki czemu nie powodują skutków ubocznych. Produkty takie sprzedawane są bez recepty, dzięki czemu są łatwo dostępne. Suplementy na potencję często zawierają l-argininę, ten aminokwas prowadzi do rozkurczu naczyń krwionośnych, dzięki czemu przepływ krwi jest prawidłowy. Krew napływająca do ciał jamistych penisa wywołuje prawidłową erekcję.

Żel na potencję dla mężczyzn

Żele na potencję wyprodukowane na naturalnych składnikach zapewniają mężczyźnie lepsze ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu odczuwają oni większą sprawność seksualną. Ponadto szybsze osiągnięcie oczekiwanej erekcji i wydłużenie czasu trwania stosunku daje mężczyźnie pełne zadowolenie. Żele na potencję szybko przenikają do wnętrza członka, pobudzając wszystkie funkcje seksualne.

Źródła:
  1. Problemy z seksem, Lew-Starowicz, Z., Oficyna Wydawnicza, 2009, „Pobrzeże”, Słupsk.
  2. Management of Erectile Dysfunction in Clinical Practice, Culley C. CarsonJohn D. Dean, Springer Science & Business Media, 2007, ISBN: 184628399X, 9781846283994
  3. Seksuologia kliniczna, Bilikiewicz T., Imieliński K., PZWL, Warszawa, 1974