Środki na potencję – ranking produktów czytelników!

Środki na potencję – ranking produktów czytelników!

Spora część mężczyzn ma problem ze sprawnością seksualną. Co gorsza jest grono naukowców, które głośno mówi o tym, że wraz z rozwojem naszej cywilizacji sprawność seksualna wszyatkich mężczyzn spada. Wpływają na to różne czynniki. Na potencję wpływa chociażby częste korzystanie ze smartfonu czy laptopa położonego na kolanach. Ten przykład pokazuje, że z wieloma czynnikami wpływającymi negatywnie na sprawność seksualną, mężczyźni mają do czynienia na co dzień. Niejednokrotnie wielu mężczyzn, abo zadowolić swoją partnerkę, muszą wspomagać się lekami na potencję. Jeśli nie ma już innego wyjścia, to jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie.

Ranking środków na potencję

Tabletki na potencję ranking czy jakiekolwiek inne środki na potencję ranking nie jest prosty do ułożenia. Jest tak dlatego, że wielu odczucia seksualne podlegają tylko i wyłącznie subiektywnej ocenie konkretnych mężczyzn. Dlatego dla każdego mężczyzny ranking leków na potencję lub ranking tabletek na potencję wyglądałby inaczej. Można jednak mimo wszystko postarać się ułożyć taki ranking. Leki na potencję dzielą się na te dostępne bez recepty, jak i te dostępne tylko poprzez receptę od lekarza. Dlatego też w kwestii leki na potencję bez recepty ranking będzie wyglądał inaczej niż w temacie leki na potencję ranking.

Środki na potencję bez recepty i nie tylko

Najlepsze środki na potencję pod względem działania to oczywiście te dostępne tylko przez receptę. Jednak najlepszy srodek na potencję wśród tych bez recepty też można wybrać. Ze względu na to, że zarówno środki na potencję jak i środki na potencję bez recepty powinny wywoływać taki sam efekt, to poniżej przedstawiony został wspólny ranking środków na potencję. Oto on:

1. Zdecydowany faworyt naszych czytelników (64%) – Vigrogan

2. PermenGo (13%)

3. Viageon (10%)

4. Viamea (7%)

5. Profamilin (6%)

Tak wygląda ranking najlepszych środkiw na potencję dla mężczyzn. Ich stosowanie w zdecydowanej większości przypadków przynosi pozytywne efekty i rzeczywiście zwiększa sprawność sekaualną u mężczyzn. Właśnie na te leki powinien zwrócić każdy mężczyzna, ktiry ma probemy z erekcją podczas stosunku ze swoją partnerką.

Kącik wiedzy. Jak działają środki na potencję?

Środki na potencje, jak wskazuje sama nazwa, mają za zadanie poprawić sprawność seksualną u mężczyzn. Chodzi zatem przede wszystkim o poprawę jakości wzwodu prącia u mężczyzny. W tym celu leki zwiększają drożność naczyń krwionośnych. Dzięki temu, podczas naturalnego podniecenia, do członka może napływać więcej krwi. Dzięki temu z kolei zwiększa on wystarczająco swoją wielkość oraz twardość.

Czy takie środki na potencję są bezpieczne?

Wielu mężczyzn może mieć wątpliwości czy stosowanie środków na potencję jest na pewno bezpieczne dla zdrowia. Jednak obawy są tutaj nieuzasadnione. Wszystkie leki poprawiające potencję są w pełni bezpieczne dla układu krwionośnego, jak i całego organizmu. Zanim taki lek zostanie dopuszczony do sprzedaży, przechodzi szereg badań w kontekście oddziaływania na organizm. Jeśli nie powoduje jakichkolwiek ubocznych efektów negatywnych dla organizmu, to wtedy jest dopuszczony do zażywania. Zatem nie ma obaw, że stosowanie na potencję wywoła jakieś niepożądane efekty zdrowotne.

Źródła:
 1. Raport seksualności Polaków, Lew-Starowicz Z. , SMG/KRC, Warszawa 2002.
 2. The Viagra Alternative: The Complete Guide to Overcoming Erectile Dysfunction Naturally, Marc Bonnard, Inner Traditions / Bear & Co, 1999, ISBN: 0892817895, 9780892817894

13 Komentarzy do Środki na potencję – ranking produktów czytelników!

 1. Karol napisał(a):

  Stosowałem ten Profamilin i nie działa ani trochę, zmarnowałem tylko pieniądze.

 2. Klaudio1102 napisał(a):

  Wie ktoś może gdzie ten Vigrogan można kupić?

  • Master123 napisał(a):

   Na oficjalnej stronie producenta przypuszczam, że najlepiej. Preparat bomba. Nawet się nie spodziewałem takich efektów. Zostawię Ci link, gdybyś nie mógł znaleźć – https://vigrogan.pl/

 3. Paweł napisał(a):

  Ten PermenGo to w porządku, czy lepiej testować ten Vigrogan? Nie słyszałem o nim wiele, ale jeżeli już to go zachwalają wszędzie. Ktoś coś wie?

  • wojtal napisał(a):

   Ja używałem PerkenGo przez kilka miesięcy ale praktycznie nic mi to nie dało. Może trochę energii i chęci, ale poza tym to nic. Więc nie polecam.

  • igor napisał(a):

   Tu możesz poczytać trochę więcej o tym Vigroganie, trafiłem na jakiś artykuł, całkiem ciekawie to brzmi. Myślę, że warto próbować – https://men24.info/bg2/

 4. Jakub napisał(a):

  W końcu coś co działa długotrwale, nie tylko jak łykam tabletkę, o to chodziło. Vigrogan może drogi, ale warty swojej ceny w przeciwieństwie do reszty badziewia.

 5. karol napisał(a):

  Jestem już bardzo zdesperowany, potrzebuje jakiś naprawdę skuteczny środek, korzystałem z Profamilin ale efekty nie są zadowalające. Polećcie mi proszę coś naprawdę dobrego.

 6. Lopez napisał(a):

  Jaki smartfon czy laptop mają wpływ na potencje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *